Wyróżnienie Ceneo 2015
 
IBUPROFEN TEVA MAX 400 mg 20 tabletek
[20630]
apteka internetowa, apteka online - IBUPROFEN TEVA MAX 400 mg  20 tabletek1 Producent: TEVA
Opinie: 0 Brak recenzji. Bądź pierwszy!
Dostępność: dostępny

Cena: 6.19PLN

Wskazania

Ibuprofen Teva to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy (niesteroidowy lek przeciwzapalny).

Ibuprofen Teva zalecany jest u dzieci o masie ciała od 20 kg (6 lat i starszych), młodzieży i dorosłych w krótkotrwałym leczeniu objawów:

bólów łagodnych do umiarkowanych takich jak ból głowy, zęba, bóle menstruacyjne, ostrych migrenowych bólów głowy z aurą lub bez aury, gorączki.


Działanie

Pomaga w zwalczaniu objawów bólu głowy, zęba, menstruacyjnych i ostrych bólów migrenowych. Szerokie spektrum działania leku, w tym także działanie przeciwzapalne i przeciwgorączkowe sprawia, że jest potrzebny w każdej apteczce.


Sposób użycia

20 kg do 29 kg
(dzieci: 6 do 9 lat)

1 tabletka

3 tabletki

jednorazowo

maksymalna dawka dobowa

30 kg do 39 kg
(dzieci: 10 do 11 lat)

1 tabletka

4 tabletki

dawka jednorazowa

maksymalna dawka dobowa

40 kg
(młodzież od 12 lat oraz dorośli)

1 lub 2 tabletki

6 tabletek

dawka jednorazowa

maksymalna dawka dobowa


Skład

Każda tabletka powlekana zawiera 400mg ibuprofenu co odpowiada 684mg ibuprofenu z lizyną.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Recenzje1
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
HYDROCORTISONUM 0,5% krem 15 g AFLOFARM1
HYDROCORTISONUM 0,5% krem 15 g AFLOFARM
ETJA olejek eteryczny eukaliptusowy 10 ml1
ETJA olejek eteryczny eukaliptusowy 10 ml
AVILIN BALSAM SZOSTAKOWSKIEGO płyn 100 ml1
AVILIN BALSAM SZOSTAKOWSKIEGO płyn 100 ml
COLLAFLEX 120 kapsułek po 350 mg1
COLLAFLEX 120 kapsułek po 350 mg
PIROLAM szampon przeciwłupieżowy 150 ml1
PIROLAM szampon przeciwłupieżowy 150 ml
IMMUNOINFEC JUNIOR syrop 150 ml1
IMMUNOINFEC JUNIOR syrop 150 ml
Regulamin  |  Dostawa i płatności  |  Polityka prywatnoœci  |  Prawo do odstąpienia od umowy

Drogi Użytkowniku, w ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczšcych cookies oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies.

[zamknij]