Zawiesina Calpol 6 Plus zawiera:
- substancję czynną: paracetamol 250 mg w 5 ml,
- składniki pomocnicze: syrop, sorbitol, glicerol, celulozę zdyspergowaną, polisorbat 80, aromat pomarańczowy 510652 E, aromat cukrowy FP 731, p-hydroksybenzoesan metylu, barwnik żółty E 110, wodę oczyszczoną.