Wskazania
Tabletki excedrin migra stop to środek przeciwbólowy stosowany w leczeniu bólu głowy oraz migreny.
Działanie
Zawarty w składzie kwas acetylosalicylowy paracetamol i kofeina działają przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Niweluję takie objawy jak światłowstręt, nudności lub nadwrażliwość.
Sposób użycia
Dorośli (powyżej 18 lat):
Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Nie należy stosować leku Excedrin MigraStop dłużej niż 4 dni w bólu głowy lub 3 dni w migrenie bez konsultacji z lekarzem.
Nie należy stosować dawki większej niż 6 tabletek na dobę w obu wskazaniach.
Ważne
Stosować doustnie.
Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Typ Maks. temp. °C
Przechowywać w temperaturze otoczenia 25
Skład
jedna tabletka powlekana zawiera: 250 mg kwasu acetylosalicylowego, 250 mg paracetamolu, 65 mg kofeiny
Ważne informacje dotyczące leku:
To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.